Byť členom Pivobrany sa oplatí – čítaj pozorne!

Autor: PIVOBRANA ... | 6.11.2012 o 11:00 | (upravené 6.11.2012 o 11:06) Karma článku: 7,09 | Prečítané:  1274x

Hnutie Pivobrana sa rozširuje! 1. novembra 2012 spúšťame celoslovenský nábor nových členov, ktorí musia splniť iba dve kritériá – mať 18 a viac rokov a milovať poctivé a kvalitné slovenské pivo. Nábor trvá do konca tohto roka a keďže pivobranci nemôžu byť ani smädní ani hladní, ako výraz vďaky za vašu snahu zároveň spúšťame aj celoslovenskú súťaž kde môže až 12 z vás vyhrať ceny, o ktoré sa fakt oplatí súťažiť. Losovanie prebehne  v januári 2013.

Čo vás v súťaži čaká?

  • Poriadna pivárska večera pre 4 osoby
  • Večera je spojená so službou „ALL YOU CAN DRINK BEER“ (po slovensky – daj si toľko piva, koľko zvládzeš)

Ako to celé bude fungovať a čo treba urobiť pre to, aby ste si to mohli užiť vo veľkom pivárskom štýle? V zásade nič zložité, neobvyklé, alebo ťažké. Naopak, je to veľmi jednoduché:

1. Treba chodiť na pivo do pivární a domácich minipivovarov, ktoré sú členmi Pivobrany (zoznam nájdete TU)

2. Zatiaľ nie sú všade, ale aj o tom je rozširovanie Pivobrany a vaša aktivita.

3. Keď do ktorejkoľvek z týchto krčiem prídete, personál vám k prvej várke objednaného piva prinesie aj prihlasovacie lístky do hnutia Pivobrana.

4. Vyplnením prihlasovacieho lístku sa stanete oficiálnym členom hnutia Pivobrana.

5. Členom hnutia sa môžete stať aj vyplnením prihlasovacieho formuláru na www.pivobrana.sk.

6. No a v neposlednom rade si „lajknite“ našu fan stránku na Facebooku.

A potom? Potom už nič. Chodievajte si ďalej na svoje dobré pivečko a bavte sa s kamarátmi tak ako doteraz. V januári 2013 sa vám ale môže stať, že sa vám ozve Pivobrana a pozve vás do jednej z uvedených 12-tich krčiem na super večeru pre štyri osoby. Ako víťaz budete môcť svojím trom kamošom (alebo manželke či frajerke ;), ktorých si pozvete, oznámiť radostnú správu, že v ten večer bude pre všetkých platiť pravidlo „ALL YOU CAN DRINK BEER“. Inak povedané – v januári 2013 sa 48 ľudí veľmi dobre navečeria a vyskúša si, koľko dobrého piva zvládnu.

Prečo je to dôležité a čo ešte treba urobiť?

  • Dnes má Pivobrana viac ako tisíc členov a počet neustále rastie.
  • Chceme, aby nás bolo oveľa viac, minimálne tisíce až desaťtisíce členov.
  • Pokiaľ je vo vašom okolí rodinný minipivovar, kde Vám chutí domáce pivečko a nenašli ste ho v zozname členov Pivobrany, spýtajte sa majiteľa alebo personálu, prečo nie sú členmi? Pretože by nimi byť mali – nič ich to nestojí a členovia Pivobrany sa navzájom podporujú. Práve od úspešného šírenia medzi vami, pivobrancami, závisí náš spoločný úspech – už veľakrát sme spomínali, že váš názor je silnejší ako milión nablýskaných reklám!
  • Keď nás bude dosť veľa, plánujeme mnohé iné akcie. Určite by sme chceli vydávať Newsletter Pivobrany, pripravujeme Festival Pivobrany a časom možno aj časopis a mnohé iné aktivity. Nechajte sa prekvapiť a sledujte nás!

Byť členom Pivobrany sa oplatí už dnes, ale v budúcnosti a s rastúcim počtom členov bude výhod pribúdať. A nakoniec – nemusíme stále iba hovoriť o výhodách. Byť členom Pivobrany je jednoducho dobrá a správna vec. Čím nás bude viac, tým budeme silnejší a  aj schopnejší bojovať s unifikáciou piva, ktorú na nás skúšajú nadnárodné pivné koncerny už niekoľko rokov.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

BRATISLAVA

Nivy zatvoria. Pozrite si, kde vystúpite v Bratislave z autobusu

Novú stanicu chcú postaviť do troch rokov.

SVET

Zomrela dedička L'Oréalu, najbohatšia žena sveta

Zásluhy Liliane Bettencourtovej sa ocitli v tieni afér.


Už ste čítali?